Vitajte na stránkach kúpeľňového štúdia KF Keramika, s.r.o.  
Vyberáte si novú kúpeľňu? Ste na správnej adrese!

Sme partia mladých interiérových dizajnérov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti kúpeľňového dizajnu a rozhodli sme sa podeliť s Vami  o naše skúsenosti a ponúknuť Vám naše  komplexné služby  pri rekonštrukcii alebo stavbe  Vašej  novej kúpeľne. Naše štúdio nájdete na ulici Pri Kalvárii 5,  ktorá je v Trnave dlhé roky známou priemyselnou zónou. V našom prípade nejde o klasické štúdio s obrovskou výstavnou plochou, naopak, radi by sme Vám u nás prezentovali  najnovšie kúpeľňové trendy  v domácej atmosfére a   pri šálke dobrej kávy, aby ste si mohli prezrieť možnosti Vašej novej kúpeľne. Samozrejmosťou je ponuka  profesionálneho  grafického návrhu kúpeľne , pri ktorej Vám Vašu novú kúpeľňu ukážeme v 3D, skôr ako bude dokončená.   Spolupracujeme  s  veľkým  množstvom  výrobcov  kúpeľňových obkladov a dlažieb,  nábytku, sanitárnej keramiky,  doplnkov  a r adi Vám  vypracujeme  cenovú ponuku  šitú na mieru. Uvedomujeme si, že v dnešnej rýchlej dobe nie je ľahké nájsť dlhé hodiny venované rekonštrukcii, a preto Vám ponúkame možnosť dohodnúť si  individuálny  termín  aj mimo pracovnej doby. Neváhajte a kontaktujte nás na mailovej adrese  klinovsky@kfkeramika.sk  alebo na telefónnom čísle  0949 659 517.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu

 

3D Vizualizácia Kúpeľne 

Dispozičné riešenie s vybavením a farebným zladením kúpeľne sa v dnešnej dobe rieši pomocou grafického návrhu tohto priestoru. Vizualizácia pomôže skĺbiť zákazníkove predstavy s realitou, pričom nám vznikne priestor, ktorý bude plne funkčný a zároveň esteticky pôsobiaci. Grafický návrh kúpeľne je veľkou výhodou pre všetkých, čo nemajú až takú veľkú predstavivosť. Takýmto spôsobom sa sám klient veľkou mierou podieľa na tvorbe svojej vlastnej kúpeľne. Náš kvalifikovaný personál Vám vie na základe Vašich predstáv poradiť s výberom jednotlivých materiálov a samotných komponentov kúpeľne. Na základe týchto informácií Vám náš architekt pripraví vizualizáciu Vašej kúpeľne.


 Podklady potrebné na spracovanie grafického návrhu 
- pôdorys kúpeľne vrátane presného zamerania okien a dverí,
- zakreslenie výškových kót,
- rozvody vody a odpady,
- pri podkroví presne zakreslené výšky zošikmenia
.

Objednať sa sa na na grafický návrh kúpeľne, či v prípade otázok alebo potreby nás prosím konktujte na  +421 949 659 517 alebo klinovsky@kfkeramika.sk